Kaits Malek

Kaits MalekNone

About Me

internetowykantor.pl opinie
Adres IP w protokole IP kwota nadawana interfejsowi sieciowemu, grupie interfejsów (broadcast, multicast), lub całej sieci komputerowej, służąca identyfikacji elementów sieci w warstwie trzeciej modelu OSI – w obrębie sieci lokalnej i abstrahując od nią (tzw. adres publiczny).
Adres IP nie jest "numerem rejestracyjnym" komputera – nie identyfikuje jednoznacznie fizycznego urządzenia – prawdopodobnie się swobodnie raz za razem modernizować (np przy każdym wejściu aż do sieci Internet) kiedy również kilka urządzeń przypuszczalnie porcjować jeden wszechstronny adres IP. Rozpoznanie prawdziwego adresu IP użytkownika, do którego następowała przekaz w danym czasie jest możliwe w celu systemu/sieci odpornej na przypadki IP spoofingu (por. man in the middle, zapora sieciowa, ettercap) – na podstawie historycznych zapisów systemowych.
W najpopularniejszej wersji czwartej jest zapisywany przeważnie w podziale na oktety zapisywane w systemie dziesiętnym zaś oddzielane kropkami, rzadziej szesnastkowym albo dwójkowym (oddzielane dwukropkami lub spacjami).

Links


Contact Information


Address