Iran Delsey

Iran Delseyایران دلسی

About Me

کیف لپ تاپ
کیف لپ تاپ برای بعضی‌ها وسیله ای تجملی و اضافی است و کیف لپ تاپ برای خرید آن هزینه نمی کنند. یا این که کیف لپ تاپ‌ های نامناسب یا کیف لپ تاپ ارزان می‌خرند. در صورتی که کیف لپ تاپ مناسب می تواند تاثیر زیادی در کاهش آسیب های بدنی ما داشته باشد. کیف لپ تاپ یک کامپیوتر قابل حمل است. اما برای این کار نیاز به وسایل جانبی نیز دارد. این ابزار کیف لپ تاپ است.

انواع کیف لپ تاپ
کیف لپ تاپ ها انواع و اقسام مختلفی دارند. یکی از گوناگونی ها، اندازه کیف لپ تاپ است. کیف لپ تاپ ها در اندازه های استاندارد زیر طبقه بندی می شوند: 

1. کیف لپ تاپ 10 اینچ
2. کیف لپ تاپ 11 اینچ
3. کیف لپ تاپ 13 اینچ 
4. کیف لپ تاپ 14 اینچ

این اندازه ها، بستگی به اندازه کیف لپ تاپ شما هم دارد. البته مارک و مدل کیف لپ تاپ شما هم می تواند در انتخاب کیف لپ تاپ تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال کیف لپ تاپ دلسی ، کیف لپ تاپ اپل ، سونی و کیف لپ تاپ دل انواع مختلف آن هستند. داشتن یک کیف لپ تاپ سونی و لپ تاپ سونی، یا داشتن یک کیف لپ تاپ اپل و یک لپ تاپ مک خیلی دلچسب به نظر می رسد. البته باید در نظر داشت که ممکن است به اسم کیف لپ تاپ سونی ، یک کیف لپ تاپ بی کیفیت خریداری کنید. پس بهتر است یک کیف لپ تاپ دلسی با کیفیت داشته باشید تا این که یک کیف لپ تاپ دل یا کیف لپ تاپ اپل بی کیفیت داشته باشید. 

طرح کوله پشتی
نکته کوله پشتی مهم دیگر در کوله پشتی، چگونگی طراحی و ساختار آن است. گرچه می توان در بازار کوله پشتی هایی با حجم کم یافت که در آنها از هیچ میله کوله پشتی یا تسمه فلزی یا پلاستیکی سفت کوله پشتی استفاده نشده اما قاعدتا کوله پشتی های کوه نوردی قابل قبول با حجم متوسط تا زیاد برای اینکه سر پا بمانند کوله پشتی و ساختار و شکل خود را حفظ کنند دارای کوله پشتی یک قسمت استوار یا سفت هستند کوله پشتی که معمولا از فلز یا پلاستیک کوله پشتی خشک ساخته شده است.

کیف لپ تاپ سبک یا کیف لپ تاپ کوله پشتی 
برای بعضی از خریداران‌ کیف لپ تاپ فقط کاربرد نگهداری و حفاظت از کیف لپ تاپ اهمیت دارد. برای انها زیبایی کیف لپ تاپ، کیفیت و دیگر مسائل اهمیت زیادی ندارد.  گروهی هم به زیبایی ظاهر، رنگ و طراحی  لپ تاپ توجه بسیار زیادی دارند. گروهی نیز تنها با هدف خرید وسیله‌ای برای حمل کیف لپ تاپ دست به خرید کیف لپ تاپ می‌زنند. اما حقیقت این است که کیف لپ تاپ وظایفی بیش از حمل نمودن، نگهداری و شاد نگه داشتن روحیه کاربر دارد. البته مهم‌ترین وظیفه کیف لپ تاپ محافظت از لپ تاپ در برابر ضربه، رطوبت، امواج مغناطیسی و کیف لپ تاپ است. اما یک لپ تاپ خوب و مناسب علاوه بر این مورد باید وزن کیف لپ تاپ را روی نقاط مختلفی چون شانه‌ها، کتف، کمر و حتی پاها تقسیم کند. زیبایی ظاهر از دیگر ویژگی‌های یک کیف لپ تاپ است. 

کیف لپ تاپ سبک می تواند تاثیر زیادی در کاهش آسیب های جسمی به بدن داشته باشد. خود لپ تاپ به اندازه کافی سنگین هست که کیفش سنگین نباشد. داشتن یک کیف لپ تاپ سبک می تواند یکی از انگیزه هایی باشد که در کنار زیبایی به کار می آید.

ممکن است به جای خرید کیف لپ تاپ سبک دوست داشته باشید یک کیف لپ تاپ کوله پشتی بخرید. کیف لپ تاپ کوله پشتی کیف لپ تاپ یکی از پرطرفدارترین انواع کیف لپ تاپ است. لپ تاپ کوله پشتی هم یک کیف لپ تاپ سبک است، و هم یک وزن کیف لپ تاپ را روی نقاط مختلف بدن تقسیم می کند. . بعضی از کیف لپ تاپ ها هم دارای محلی برای قرار دادن دوربین و لنزهای عکاسی هستند و در حقیقت، به کیف لپ تاپ دوربین معروف‌ترند تا کیف لپ تاپ.

نوع کوله پشتی
 نوع کوله پشتی نیز باید مورد توجه قرار گیرد. کوله پشتی اکنون در بازار عمدتاً دو نوع کوله پشتی می توان یافت. یک نوع کوله پشتی هایی هستند که جنبه عمومی دارند و برای استفاده در کوله پشتی برنامه های عمومی کوه نوردی طراحی شده اند و کوله پشتی نوع دیگر کوله پشتی هایی که برای استفاده در برنامه های خاص مثل سنگ نوردی، کوله پشتی یخ نوردی یا اسکی طراحی شده اند. کوله پشتی های نوع دوم معمولا دارای جیب های بغل  کوله پشتی نبوده در کوله پشتی عوض دارای محفظه هایی خاص برای حمل کرامپون یا اسکی کوله پشتی هستند. توجه ما در اینجا بیشتر کوله پشتی معطوف به کوله پشتی های عمومی کوه نوردی است.

قیمت کیف لپ تاپ 
برای خرید کیف لپ تاپ مناسب، همیشه قیمت کیف لپ تاپ اهمیت دارد. برای خرید کیف لپ تاپ حتماً اندازه ان هم مهم است. قیمت یک کیف لپ تاپ 10 اینچ خیلی کمتر از کیف لپ تاپ 

کوله پشتی
کوله پشتی یکی از وسایل اولیه کوهنوردی است. چه در کوله پشتی یک برنامه یک روزه سبک و چه در یک کوله پشتی برنامه چند کوله پشتی روزه سنگین، باید از کوله پشتی مناسب برای حمل بار استفاده کرد. 
استفاده از کوله پشتی نامناسب باعث کاهش کارآیی، خستگی زودرس، کوله پشتی عدم تهویه مناسب، فشار بیش از حد به شانه ها، کوله پشتی گردن و یا ناحیه کمر و لگن شده، گاه لذت بردن کوله پشتی از یک برنامه را ناممکن ساخته کوله پشتی و گاه باعث آسیب جدی به بدن کوله پشتی می شود.

 کوله پشتی در انتخاب کوله پشتی باید توجه کنیم که باندهای کوله پشتی آن پهن و نرم و اسفنجی باشد؛ کوله پشتی همچنین بهترین جایگاه کوله پشتی بر روی بدن اینگونه است که کوله پشتی در قسمت پایینی ناحیه پشتی کوله پشتی قرار بگیرد و بندها از زیر کوله پشتی بغل عبور نکند. در انتخاب کوله پشتی باید به این نکته توجه داشت که دسته کوله پشتی یا بندهای کوله پشتی که در قسمت جلویی با سطح شانه تماس کوله پشتی دارند پهن، نرم و حالت اسفنجی کوله پشتی داشته باشد و این بندها در پایین‌ترین قسمت به کوله پشتی وصل می‌شود تا انتهای کوله پشتی را به ستون مهره‌ای بدن نزدیک کند. این امر دو حسن دارد کوله پشتی اول اینکه بندها از ناحیه زیر بغل کوله پشتی که جایگاه نامناسبی است عبور نمی‌کند کوله پشتی و دوم اینکه انتهای پایینی کوله پشتی را به بدن بچسبانند کوله پشتی و حمل بار را بهتر انجام می‌دهند. همچنین وضعیت بدن را  کوله پشتی در حالت عمودی و ایستاده کوله پشتی نگه می‌دارند.

وزن کوله پشتی 
وزن کوله‌ پشتی‌ به تنهایی (زمانی که هیچ باری در داخل آن نیست) از کوله‌ پشتی‌ اهمیت بالایی برخوردار است. طراحان کوله‌ پشتی‌ سعی می‌کنند به نسبت مطلوبی بین حجم و وزن کوله‌ پشتی‌ دست یابند. بدیهی است هر چه حجم کوله‌ پشتی‌ بیشتر باشد ، کوله‌ پشتی‌ وزن آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. کوله‌ پشتی‌ ولی دو عامل مهم دیگر کوله‌ پشتی‌ نیز در وزن کوله پشتی اثر گذارند.
این دو عامل کوله‌ پشتی‌عبارتند از: نوع طراحی کوله‌ پشتی‌ و جنس موادی که اجزای کوله‌ پشتی‌ از آن ساخته می‌شود. اکنون در بازار کوله‌ پشتی‌هایی با وزن کمتر از نیم کیلوگرم کوله‌ پشتی‌ تا حدود 5/2 کیلوگرم می‌توان یافت.


انواع کوله پشتی كوه‌نوردي از لحاظ طراحی و شكل ظاهري:
1- کوله پشتی هاي زين‌دار به صورت خارجي
2- کوله پشتی هاي زين‌دار به صورت داخلي

 کوله پشتی زين‌دار به صورت خارجي:
کوله پشتی هاي زين‌دار روزگاري تنها کوله پشتی رايج و مورد استفاده‌ی كوه‌نوردان بود كه امروزه استفاده از آنها بسيار محدود شده است. در اين کوله پشتی محتويات قسمت بار به صورت آويزان به قابي فلزي كه شبه نردبان است وصل مي‌شود كه کوله پشتی خود اين قالب توسط بندها و تسمه‌هاي نايلوني از قسمت كمر کوله پشتی فرد حمل كننده جدا شده است

Links

About the company

فروشگاه اینترنتی ایران دلسی نمایندگی محصولات دلسی کیف لپ تاپ کوله پشتی ساک و چمدان

Contact Information


Address