foamconcrete

foamconcrete


بتن سبک گازی

هبلکس | بتن گازی

About Me

بتن سبک گازی
بتن سبک گازی به انواع بتن سبک متخلخل گفته می شود بتن سبک گازی که در ساختمان سازی به کار می روند. بتن سبک گازی در دو شکل متفاوت بتن سبک گازی ساخته می شوند که ویژگی‌های مشابهی دارند. هر دو نوع بتن سبک گازی ، وزن مخصوص پایینی دارند، عایق صدا و حرارت هستند، بتن سبک گازی جلوی انتشار اتش و حریق را می گیرند و پایه یکسانی دارند. اما تفاوتی اندک در تولید انواع بتن سبک گازی وجود دارد. به علت پایه سیلیس در بتن متخلخل، بتن سبک گازی مقاوم در برابر حریق و آتش سوزی است. هر چه قدر ضخامت بتن سبک گازی بیشتر باشد، مقاومت آن در برابر آتش بیشتر خواهد بود. مقاومت بتن سبک گازی به نسبت بلوک بتنی معمولی بیشتر است.

هبلکس
هبلکس نوع جدیدی از بتن متخلخل سبک است هبلکس که در ساختمان سازی به کار می‌رود. هبلکس مقاومت فشاری بالا و وزن کمی دارد. هبلکس برای لوله کشی و سیم کشی ساختمان گزینه مناسبی است، زیرا هبلکس را به راحتی می‌توان اره کرد و میخ به راحتی در ان کوبیده می‌شود. هبلکس در مقابل آتش مقاوم است، و هبلکس در مقابل حرارت و صدا عایق است. در صورت استفاده از هبلکس در ساختمان، با توجه به مقررات جدید ساختمان سازی، هبلکس نیازی به استفاده از عایق‌های دیگر نیست. هبلکس دارای ویژگی‌های عمده زیادی است هبلکس که به غیر از صرفه جویی در هزینه، زمان کمتری را نیز برای ساخت یک پروژه هبلکس از شما می‌گیرد. 

بتن گازی
بتن گازی هر چه وزن مخصوص پایین تر باشد، بتن گازی در مقابل گرما و سرما، عایق بهتری خواهد بود. بنابراین از بلوک بتن گازی برای کاهش هزینه‌های انرژی و جلوگیری از اتلاف انرژِی بتن گازی استفاده می‌شود. صدا به راحتی از بتن گازی عبور نمی کند. در ساختمان‌هایی که از بتن گازی در ساخت ان استفاده شده است، بتن گازی میزان شکایت همسایه‌ها از یکدیگر کمتر است. درساختمان‌های بتن گازی صدای بسیار کمتری در بین دیوارها جابجا بتن گازی می‌شود. 

Links

About the company

بتن سبک گازی | هبلکس | بتن گازی

Contact Information


Address